چگونه یک خدا دوست داشتنی می تواند چنین شرورهایی را در جهان مجاز سازد؟سوال بهتر این است: “چه نوع خدا اجازه می دهد چنین شرورهایی را در جهان انجام دهد؟” خدای ظالمانه یا خدایی اشتباه؟ مطمئناً مردی – خدا را آفریده است. مری بیکر ایڈی هفت مترادف برای خدا فراهم می کند که به فکر انداختن این اشتباه غلط “مرد بزرگ ‐ در آسمان” آسمان کمک می کند: ذهن ، اصل ، روح ، زندگی ، حقیقت و عشق. اینها همه به صورت مفرد ارائه می شوند و نامتناهی هستند ، حتی اگر خدا یک و نامتناهی باشد.

به این ترتیب ، جایی برای شر وجود ندارد ، بیش از آنکه جایی برای اشتباه در اصل ریاضیات وجود داشته باشد. آیا اصل را به خاطر اشتباه اشتباه می کنید؟ وقت صرف سؤال كردن چرا اصل مجاز به اشتباه است ، تلف شده است! هرچه بیشتر به جای استفاده از اصل برای تصحیح آن ، خرج کردن اشتباه را صرف کنید ، مدت طولانی تری خواهید داشت! فقط با توجه به اینکه گناهان و بیماریهای جهان بر خلاف قانون خدا غیرقانونی تلقی می شود ، می توانیم بر آنها غلبه کنیم.

علم مسیحی چیست؟

به قول مری بیکر ایڈی ، در کتاب درسی علوم و مسیحیان با علم به کتاب مقدس ، ما می خوانیم: “اصطلاح علوم مسیحی توسط نویسنده برای تعیین سیستم علمی شفا الهی معرفی شده است.

وحی شامل دو بخش است:

کشف این علم الهی از ذهن بهبود می یابد ، از طریق یک معنای معنوی از کتاب مقدس و از طریق آموزه های آسایش ، به قول استاد.

با اثبات این ادعا ، این که معجزات به اصطلاح معجزه عیسی به طور خاص متعلق به یک دوره اعزام نبودند ، پایان یافت ، اما این که آنها یک اصل الهی عملیاتی را نشان می دهند. عملکرد این اصل بیانگر ابدیت نظم علمی و استمرار بودن است. “

“علم مسیحی فقط آنچه را که معنوی و الهی است و نه انسانی می آموزد می آموزد. کرسچن سائنس ناخوشایند و الهی است؛ احساس انسان از چیزها اشتباه می شود زیرا انسان است.”

اگرچه به عنوان چنین استفاده می شود ، کرسچن سائنس یک فرقه یا فرقه ای با افراد وابسته نیست ، و نه علامت تجاری اولین کلیسای مسیح ، دانشمند در بوستون ماساچوست!

“خدا کرسچن سائنس عشق جهانی است ، جاودانه ، الهی است که تغییر نمی کند و باعث شر و بیماری و مرگ نمی شود.” همانطور که ما آن را درک می کنیم ، کرسچن سائنس شامل قوانین (معنوی) جهان است ، بنابراین می تواند توسط هر کسی و در هر کجا اداره شود – مطابق با آموزه های مسیح عیسی ، که سنوريون رومی را به دلیل داشتن ایمان بیشتر از همه فرزندان اسرائیل ستایش می کرد. ، و چه کسی ، در مثل “ساماری خوب” ، سامریایی متولد را نشان داد که بسیار مسیحی تر از کشیش خود صالح و لاوییت است.

“خدا را نظر به ظاهر نیست”. — اعمال رسولان ايش

چرا شما مستقل هستید؟

خانم ایڈی اظهار داشت كه كرسچن ساونس الهی است نه انسانی. به همین ترتیب ، نمی توان آن را محدود به یک سازمان بشری کرد. او مفهوم کلیسا را وسیله ای برای شفابخشی و نه حرفه ای قرار داد. او تشخیص داد که یک سازمان قدرتمند و متمرکز ، الهام بخش و در نتیجه شفابخشی است. ما متوجه شده ایم که این واقعیت دارد. استقلال ما یک نشاط را تحریک کرده است که اگر ما یک کلیسای شاخه ای از سازمان در بوستون بمانیم ، امکان پذیر نیست.

آیا علم شناسی مانند کرسچن سائنس است؟

علم در دو نام تنها شباهت است. در زیر برخی تفاوت های گفتن وجود دارد:

کرسچن سائنس توسط مری بیکر ایڈی کشف و تأسیس شد. علم شناسی بعدا توسط ال ران هوبارد تأسیس شد.

خانم ایڈی از طریق وحی به کرسچن ساونس رسید و آن را الهی و نه انسانی قلمداد کرد. او ادعا کرد که کتاب مقدس به عنوان تنها مرجع خود برای این مکاشفه است. آقای هوبارد از طریق عقل و درک خودش به دیانتیک ، مجموعه ای از ایده ها و کارها رسید: او ادعا می کند نفوذ مذهبی خاصی ندارد.

خانم ایڈی بر لزوم دانش آموزان برای مطالعه کتاب مقدس به همراه کتاب درسی ، علوم و سلامت با کلید در کتب مقدس تأکید کرد. آقای هوبارد چنین تأکید زیادی بر کتاب مقدس نکرد.

خانم ایڈی تولد نابهنگام ، زندگی ، شفابخشی و تعلیم و تربیت ، رنج و معاد نهایی مسیح عیسی را با احترام فراوان برگزار کرد و عمیقاً بر هر جنبه ای از کرسچن سائنس تمرینی را به صورت نامه و با روح تحت تأثیر قرار داد ، به طور خاص فصل 2 کتاب را ببینید ، ” کفاره و ایوچاریست “؛ آقای هوبارد؟ ما صادقانه اعتراف می کنیم ، نمی دانیم ، اما شواهد کمی در مورد آن در وب سایت های علم شناسی مشاهده کرده ایم.

شما دریافت کمک پزشکی را چگونه می بینید؟

در دریافت کمک پزشکی گناهی بیشتر از آنچه در غذا خوردن و خواب است وجود ندارد! نکته مهم این است که در هر کاری که انجام می دهیم تلاش کنیم خدا را برتر بدانیم. ما اعتقاد داریم ، به ویژه در مواردی که کودکان را درگیر می کند ، اگر یک مشکل جسمی تهاجمی به سرعت تحت معالجه کرسچن سائنس ایجاد نشود ، کمک به پزشک پزشکی عاقلانه است.

در درمان کرسچن سائنس ، اولین قدم تسکین ترس است نه آزمایش ایمان. خدای ما خدای مهربان است و هرگز ما را بی راحتی نمی گذارد ، و این شامل مطب پزشک یا بیمارستان می شود!

چرا هنگامی که علم پزشکی بسیار پیشرفته است ، از کرسچن سائنس برای بهبودی استفاده می کنیم؟

توصیفات ذکر شده در وب سایت ما را مشاهده کنید. کرسچن سائنس معالجه علیرغم احکام “تحمل ناپذیر” پزشکی پزشکی ، این معالجه را به همراه داشت. کرسچن سائنس بسیار مؤثرتر و کامل تر است زیرا نه تنها علائم را از بین می برد بلکه هرگونه ترس نهفته مرتبط با مشکل را برطرف می کند. شفای کرسچن سائنس یک “نشانه ایمانوئل یا” خدا با ما “است ، تأثیر الهی”(علم و بهداشت)، و به همین ترتیب ، غیرقابل توصیف است.

با این حال ، اگر می خواهید از کسی بخواهید کرسچن سائنس را معالجه کند ، هیچ کاری را فرض نکنید. مطمئن باشید می توانید به یکپارچگی اخلاقی کسی که از شما می پرسید اعتماد کنید. خانم ایڈی این نکته را با قدرت بیان می کند: “بهتر است پزشک آلوده به آبله را رعایت کند تا در شما حضور پیدا کند تا اینکه توسط کسی که از الزامات علم الهی پیروی نمی کند ، به صورت ذهنی استفاده شود.” (علم و بهداشت)

هیچ سازمانی نمی تواند چنین اطاعت را تأیید کند.

آیا احمقانه نیست که وانمود کنید که بیمار نیستید وقتی شواهد نشان می دهد که شما هستید؟

بله ، احمقانه است ، حتی خطرناک است که وانمود کنید وقتی بیمار نیستید بیمار نیستید. اما عمل صحیح کرسچن ساونس به دور از تظاهر نیست! این نگه داشتن یک اصل تغییرناپذیر است ، دقیقاً همانگونه که ریاضیدانان آنچه را که می داند درست است ، تا زمانی که مشکل حل نشود ، حفظ می کنند. یک ریاضیدان از اعتراف اینکه هنوز مسئله را حل نکرده است ، ترس ندارد و نه یک دانشمند مسیحی باید از گفتن “حقیقت در مورد دروغ” بترسد.

خانم ایڈی گفت ، “اگر بگویید” من بیمار هستم “، شما گناه می کنید.” اما او به فکر جنگ نبرد ذهنی با اندیشه در درون خود بود ، نه کاربرد عملی در دنیای ناظران شاید از نحوه کار کرسچن سائنس غافل باشد. انکار این مسئله برای بعضی از روحانی که عاشق نگران رفاه شما هستند نادرست است و ترس را تشدید می کند و به دلیل اینکه عشق نیست ، علم نیست.

آیا در کرسچن سائنس آیا باید مشکل گناه داشته باشم یا به پزشک مراجعه کنم؟

“بخش حیاتی ، قلب و روح کرسچن سائنس ، عشق است.” – علم و سلامت

فقط حرامزدن کرسچن سائنس می تواند شما را مجبور به احساس گناه کند. گناه وسیله ای نادرست پیامبر برای اعمال کنترل بر فرد است. سازمان های مذهبی سعی می کنند آنچه مردم باور دارند را کنترل کنند تا بتوانند سیستم اعتقادی خاص خود را توجیه کنند. با توماس جفرسون ، “ما باید بر محراب خدا سوگند دشمنی ابدی نسبت به هر نوع استبداد بر ذهن انسان”.

این یک دانشمند مسیحی است که از دیدن پزشک یا مصرف دارو یا داشتن هر نوع مشکل ، گناه باشد. فقط استفاده از اراده انسان می تواند چنین اشتیاقی را به وجود آورد! کرسچن سائنس یک سیستم اعتقادی نیست. هر نهاد یا شخصی که سعی در اجرای آن بر دیگری داشته باشد ، با قوانین جهان کج می کند.

“حقوق بشر هنگام دخالت در نظم الهی مورد تهاجم قرار می گیرد و فرد متخلف ذهنی مجازات الهی را به دلیل این جنایت متحمل می شود.” — علم و بهداشت.

چه چیزی کرسچن سائنس را از سایر روشهای ذهنی متمایز می کند؟

كتابفروشی ها مملو از كتاب های خود یاری است كه از روش های ذهنی برای بهبود تجربیات خوانندگان استفاده می كنند. بدیهی است ، آنها تا حدودی کار می کنند و اعتماد به نفس را بهبود می بخشند ، در غیر این صورت محبوبیت پیدا نمی کنند. با این حال ، در تمرین صحیح کرسچن سائنس ، هر اثربخشی اثربخشی آن ، فرد را با احساس قوی تر یک هوش ، نزدیکی و عشق به خود رها می کند. همچنین او را به این هوش وابسته تر می کند ، نه کمتر و به او مدیون تر است.

برای مثال ، اگر به یک پارکینگ در یک منطقه شلوغ نیاز دارید ، بسیاری از سیستم های معنوی تکنیک های تجسم و امید مثبت را ارائه می دهند. هنگامی که یک مکان کامل پارکینگ به طور معجزه آسایی ظاهر می شود ، از توانایی خود لذت می برید. در صحیح کرسچن سائنس ، انگیزه خود را زیر سؤال می برید که خودخواهانه یا ارادی نباشد. فقط در این صورت انتظار دارید که ذهن ، که همه را می شناسد ، راه را برای شما باز کند. اگر جای پارکینگ ظاهر شود ، این یک تأیید از عشق او و به رسمیت شناختن حکومت اوست ، “بجهت آنانی که خدا را دوست می‌دارند همه چیزها برای خیریّت با هم در کار می‌باشند.” (سنت پاول)

توجه کنید که در مورد قبلی ، ممکن است آنچه را که می خواهید بدست آورید ، اما ممکن است به دلیل برخی شرایط پیش بینی نشده برای شما بهترین باشد. در حالت دوم ، با هوش نامتناهی در رأس ، به اصطلاح ، نیاز شما تنها در صورتی که برای شما مناسب باشد تأمین می شود. به همین دلیل ، این یک روش عملی ایمن است ، در حالی که در مورد قبلی ، از آنجا که شما فقط آنچه را می خواهید دریافت می کنید ، هیچ گونه محافظتی از پیش بینی نشده ها وجود ندارد.

ما درک می کنیم که این روش صحیح کار کرسچن سائنس مطابق با وشاور ، مسیح عیسی است.

کلیسای شما چگونه متفاوت است؟

چندین نفر پرسیده اند که کلیسای پلین فیلڈ چگونه متفاوت از کلیساهای شعبه وابسته به بوستون است. این مقاله در نظر دارد برخی از تفاوتهای مهم را برجسته کند.

این اختلافات در تمرین کرسچن ساونس باید به عنوان یک فراخوان برای همه کسانی که عاشق علم ناب خانم ایڈی هستند ، انجام شود. ثبت این اختلافات به نفع مردم در این زمان و همچنین برای نسل های آینده است. “چیزهای خزنده” در سازمان بوستون گشودند زیرا آنها بیدار و هشیار به کار شر نبودند. اگر هوشیار نباشیم ، شر، خطا ، یا “ذهن انسان” دوباره وارد می شود و تلاش می کند تا کرسچن سائنس را نابود کند.

ما از نسخه 88 کتابچه راهنمای استفاده می کنیم ، چاپ نهایی ماری بیکر ایڈی مجاز است.

ما به خدا پاسخ می دهیم ، نه به یک بدن در بوستون. هر کاری انجام دهیم ، از خودمان می پرسیم که آیا خدا این کار را تأیید می کند ، و سپس اگر خانم ایڈی تأیید می کند.

ما درسهای خودمان را می نویسیم و مجله خودمان را منتشر می کنیم. این امر نیاز به تظاهرات مداوم دارد.

ما هر روز تماشا می کنیم ، همانطور که در خانه خانم ایڈی انجام شد.

ما در تلاش هستیم تا یک سازمان معنوی را حفظ کنیم. نوار قرمز برای انجام کارها وجود ندارد. وقتی کسی ایده خوبی پیدا کند ، تصمیمات سریع گرفته می شود.

نوشته های کارگران اولیه در اینجا قابل خواندن است. هیچ ادبیاتی “غیرمجاز” وجود ندارد ، هیچ کس به شما نمی گوید آنچه می توانید یا نمی توانید بخوانید.

در سازمان بوستون ، آموزش کلاس برای ده روز است و فقط روی کاغذ بود. آموزش در پلین فیلڈ تعاملی و مداوم است؛ فقط ده روز نیست

منحصر به فرد همان چیزی است که ما هستیم. ما به سادگی رهبری مری بیکر ایڈی را دنبال می کنیم. این چیزی است که ما روی آن تمرکز می کنیم. ما در مورد اختلاف صحبت می کنیم زیرا مردم خواسته اند.

از مریلند — احساس بزرگ مسئولیت پذیری ناشی از حضور در اینجا است که من در کلیسای دیگر نداشتم. همه چیز فقط در مورد خواندن درس و رفتن به کلیسا در روز یکشنبه بود. هیچ کاری نباید انجام شود اما در اینجا ، انتظار می رود که هر روز کار کنیم. به همین دلیل جلسات شهادت ما بسیار متفاوت است ، زیرا ما می توانیم آنچه را که ما یاد گرفته ایم و چه چیزی را یاد می گیریم به اشتراک بگذاریم و نتایج چه می شود. در کلیسای دیگر جلسات شهادت برعکس بود — هیچ کس چیزی برای گفتن نداشت ، زیرا هیچ کس کاری انجام نمی داد. و با این مسئولیت ، احساس بزرگی از قدرت خداوند به وجود می آید ، زیرا می دانیم که همیشه می توان کاری انجام داد – لازم نیست که اینجا بنشینیم و هر اشتباهی را انجام دهیم – می توانیم در مورد آن کاری انجام دهیم.

از آلمان — در اینجا ، در پلین فیلڈ، خطا پرده برداشته شده است و سپس حقیقت و عشق به جای گفتن “خدا عشق است” از بین می روند و با یک نگرش پولیانا بر همه چیز می پردازند. در اینجا به ما آموزش داده شده است که خطایی را کشف کنیم ، آن را ببینیم و درست آنرا تنظیم کنیم.

از کالیفرنیا — در کلیساهای شعبه همیشه زیبایی و زیبایی وجود داشت و همه چیز خوشایند و خوب بود. اما در اینجا در پلین فیلڈ ، این واقعی است. شما می توانید حقیقت محکم را در آن حس کنید. تمام این زیبایی ها گناهان زیادی را در بر می گیرد. ما چیزهایی را می یابیم که بهبود پیدا کنند.

از جورجیا — در سازمان هیچ کس با تغییرات اخلاقی که باید همراه با شفا باشد برخورد نکرد. هیچ کس در مورد شخصی خودخواه بودن ، یا غرور و یا مواردی از این دست صحبت نکرد. من هرگز چیزی مثل این را نشنیده ام – هیچ عملی که هرگز به چیز دیگری که برای کار روی آن احتیاج داشته ام ، اشاره نکرده است. همیشه این بود که “بگذارید عشق کار را انجام دهد.” اما مواردی وجود دارد که باید تغییر کند. خانم ایڈی در مورد شفابخشی کرسچن سائنس نیز صحبت می کند ، نه تنها راحت می شود. به همین دلیل است که فکر کردن “من یک مسیحی هستم و همه چیز خوب است” خیلی خطرناک است وقتی همه چیز خوب نیست.

از کالیفرنیا — مادرم در مورد پلین فیلڈ به من گفت. او نسخه ای از مجله کلیسای پلین فیلڈ را به من داد ، و من شروع به خواندن کردم – و فهمیدم که هیچ گناهی در آن وجود ندارد. من همیشه در کلیسای دیگر احساس گناه می کردم ، اما در اینجا نیست.

از پنسیلوانیا — آموزش در مورد مغناطیس حیوانات در این کلیسا کاملاً واضح است. مطالبی که قبلاً خوانده بودم مشخص نبود ، همه وسط جاده بود. در اینجا شما وسط راه ندارید و این بسیار مهم است.

از آلمان — در کار با یک پزشک پلین فیلڈ ، همیشه به من کاری داده می شود که با آن کار کنم و درباره آن تأمل کنم. شما باید درگیر شوید – مثل آموزش مداوم کلاس است.

از جورجیا — پلین فیلڈ بر اهمیت قرار دادن خدا تأکید می کند – خدا باید اول باشد. من همیشه اولین چیز را که صبح خوانده ام صبح نخوانده ام – شاید بعداً آن را انجام دهم یا بخشی از آن را انجام دهم. اما در اینجا ، خدا اول است؛ ما باید او را اول قرار دهیم – سپس عملی برای استفاده از آنچه شما می آموزید. در طول روز شما این چیزهای کوچک عملی واقعاً در حال تغییر زندگی هستند ، تا علوم را به روشی که باید تمرین شود تمرین کنید.

از ویرجینیا — چیزی که در مورد این کلیسا بسیار طراوت است این است که همه چیز باز و صادقانه است ، همه چیزها را با هم به اشتراک می گذارند ، هیچ راز وجود ندارد و همه از هر آنچه که همه می گویند و تجربه می کنند سود می برند. این اتفاق بدون افتخار پیش می رود. شما می دانید وقتی کسی واقعاً بیش از چیزی است ، چه زمانی می تواند در مورد آن صحبت کند و ببیند که این یک خطا بوده است ، و اینها نبودند.

از نیویورک — کلیسای پلین فیلڈ مسئولیت مالی در مدیریت امور مالی خود دارد. کلیسای بوستون در حال ورشکستگی بود و حتی نمی پذیرد که آنها کار اشتباهی انجام داده اند.